بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران

بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران

بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران : تغذیه مناسب درطول زندگی برای داشتن جسمی و روان سالم از ملزومات زندگی هر شخصی میباشد اما تمام افرد دانش کافی جهت داشتن تغذیه سالم را ندارند.

 

بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران

به همین دلیل متخصص تغذیه برای کمک به شما می آید و شما را در رسیدن به تغذیه مناسب کمک های لازم زا میرساند.

بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران کسی است که در زمینه تغذیه و رژیم غذایی تخصص دارد.

بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران در انتخاب غذای مناسب و تنظیم برنامه غذایی سالم، شما را یاری می دهد و همچنین برای بیماران رژیم غذایی مناسب تنظیم می کند و پیشنهادات غذایی لازم را به بیماران ارائه می دهد.

بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران عادات غذایی فرد را مورد بررسی قرار میدهد و غذاهایی را که برای بیمارلازم است را پیشنهاد می کند و نحوه ی صحیح عادات غذایی را آموزش می دهد و تاثیر برنامه را پیگیری و دنبال می کند تا مطمئن شود برنامه غذایی داده شده موثر بوده و از نتیجه آن گزارشی تهیه می کند و روند درمان را ثبت می کند.

افراد بیمارتحت نظر بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران قرار می گیرند تا به آنان در انتخاب برنامه غذایی مناسب با توجه به شرایط ویژه ای که دارند کمکی داده شود و درمان به سرعت انجام شود.

از بیمارانی که به بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران مراجعه می کنند می توان به بیماران دیابتی، بیماران کلیوی ، بیماران گوارشی و کبدی ، بیماران قلبی وبیماران سرطانی که در دوره شیمی درمانی یا رادیوتراپی قرار دارند و بسیاری از بیماریهای دیگر که نیاز به تغذیه مناسب در بهبود یا کنترل بیماری دارند اشاره نمود .

بهترین متخصص تغذیه در تهران چگونه به مراجعه کنندگان کمک می کند؟

بهترین متخصص تغذیه در تهران چگونه به مراجعه کنندگان کمک می کند؟

در اولین جلسه مشاوره ، بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران، سوالاتی در رابطه با  تغذیه فرد در حال حاضر و میزان فعالیت و تحرک بدنی شخص و به صورت کلی سبک زندگی روزانه وی را می پرسد، گرفتن این اطلاعات می تواند به بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران برای تنظیم برنامه مفیدتر یاری کند.

همچنین اگر لازم باشد آزمایشات لازم را برای بیمار می نویسد که در جلسه ی بعد نتایج هماتولوژی و بیوشیمایی بیمار را ببیند و بررسی کند.

بهترین متخصص تغذیه در غرب تهران بعد از دریافت این اطلاعات توصیه های غذایی را که فرد باید رعایت کند را به شکل مکتوب در اختیار فرد قرار می دهد تا در خانه آن را رعایت کند.

در جلسه بعد ویزیت روند پیشرفت شخص مورد نظر بررسی می شود و با توجه به نتیجه به دست آمده در انجام ادامه رژیم و روند بهبود آن تصمیم گیری کند.

هدف اصلی بهترین متخصص تغذیه در غرب تهران این است که دانش خود را بتواند در اختیار فرد بگذارد تا فرد بتواند در انتخاب تغذیه خود بهترین تصمیم گیری را بگیرد.

با توجه به زندگی مدرن و منفعلانه امروزه داشتن رژیم غذایی سالم نقش بسزایی را در سلامت جامعه ایفا می کند .

بیشتر آمار ها نشان دهنده این است که مردم ایران  مواد غذایی مضری مثل قند ،نمک ، چربی و… را نسبت به استاندارد جهانی بیشتر مصرف می کنند که به دنبال آن مشکلاتی همچون فشار خون و یا چاقی و …به  سراغ مردم آمده است.

داشتن وزن ایده آل می تواند افراد را از بیماری های بسیاری دور نگه دارد.

حالا  این سوال ایجاد میشود که  بهترین متخصص تغذیه در غرب  تهران چگونه می تواند توسط ارزیابی تغذیه ای و دادن مشاوره تخصصی تغذیه  به افراد جامعه برای حفظ سلامتی آنها یاری کند.

وظایف بهترین متخصص تغذیه در تهران

 

وظایف بهترین متخصص تغذیه در تهران

بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران و متخصص رژیم درمانی میتواند در مراکز های متفاوتی مثل بخش های ویژه بیمارستان ها مثل ICU ، CCU بخش دیالیز، درمانگاه، بخش های عمومی  ومطب های خصوصی به فعالیت مشغول باشد .

بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران باید درباره ی آخرین یافته های علم تغذیه به روز باشد که مردم با خیالی آسوده بتوانند به آنها مراجعه کرده و عادت های صحیح و سالم تغذیه  را در خود بهبود ببخشند.

آن‌ها به‌منظور جلوگیری  و یا درمان بسیاری  از بیماری‌ها غیر واگیر و مزمن مثل بیماری‌های قلبی و دیابت و …. صلاحیت تجویز رژیم‌های غذایی خاص را شامل میشود.

از آنجاییکه بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران احاطه کامل بر مواردی همچون کمبود مواد مغذی و چالش های تغذیه ایی پیش روی افراد را دارد بر اساس علاقه و عادت های غذایی مراجعین رژیم خاصی را می تواند در عین  سالم بودن  آن طراحی کند و اگر در موقعیت های خاصی مثل سفر رو به رو شدید حفظ این عادت های غذایی مشکل است، بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران راهنمایی های لازم را به شما ارائه میدهد.

مشاوره با بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران

 

ابتدا با مراجعه به بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران، او از شما می خواهد که مواد غذایی مصرفی در وعده های مختلف غذایی خود را به طور فهرست وار برای وی  بیان کنید .

هر چند که بعضی از افراد به دلیل مشغله های زیاد روزانه حتی به خاطر نمی آورند که دیروز چه چیزی میل کرده اند و در تخمین مقدار غذای مصرف شده اشتباهات فاحشی خواهند داشت.

 

بهترین متخصص تغذیه شرق تهران

 

در نتیجه متخصص تغذیه تهرانپارس  سعی می کند یک برنامه دو هفته تا یک ماهه را برای وی تدوین کند و در جلسه بعدی مراجعه از آنها می خواهد که مشکلات احتمالی به وجود آمده را برا او شرح دهد تا تغییرات لازم در رژیم ایجاد شود.

نادیده گرفتن عادات غذایی فرد باعث می شود که فرد رژیم خود را به سرعت و ناامیدانه ترک کند.

بسیاری از بیماران برای دنبال کردن رژیم غذایی خود مسیری اشتباه را طی می کنند .

پرهیز کردن و یا محدود کردن گروهی از مواد غذایی به معنای حذف آن است که در این میان است که نقش متخصص تغذیه تهرانپارس ، خوب پر رنگ تر خواهد شد.

امروزه متاسفانه افرادی که متخصص تغذیه نیستند درامر مشاوره تغدیه دخالت می کنند مانند مربیان باشگاهای ورزشی و بدنسازی و حتی افرادی از گروه پزشکی که تخصص لازم این کار را ندارند و سعی می کنند با هر ترفندی وزن مراجعه کننده را کاهش دهند و آسیبات  جدی به سلامت افراد وارد می کنند .

همیشه سعی شود درانتخاب متخصص تغذیه تهرانپارس دقت نمائید ومطمئن شوید این فرد مدارک مورد تایید وزارت بهداشت و نظام پزشکی رابرای دادن مشاوره تغذیه ای دارا می باشد.

بیمارانی که باید به بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران مراجعه کنند

 

بیمارانی که باید به بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران مراجعه کنند

همانطور که گفته شد داشتن یک رژیم غذایی درست و مناسب می تواند موجب تسریع روند درمان بیماری خیلی از افراد توسط  متخصص تغذیه تهرانپارس شود. برخی از این بیماران عبارتند از:

بیمارانی که مشکلات کلیوی دارند

بیماران دارای مشکلات قلبی و عروقی

بیماران دیابتی

بیماران گوارشی و کبدی

بیماران سرطانی

با توجه به اينكه دكتر سيد علي كشاورز فوق تخصص تغذيه و رژيم درماني و استاد برجسته ي دانشگاه تهران با ٣٨ سال تجربه و تبحر در زمينه تخصصي تغذيه و رژيم درماني مي باشند، رژیم غذایی دکتر سید علی کشاورز براساس جديدترين متدها و منابع علمي و پزشكي روز دنيا تنظیم شده است.

بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران چه نوع رژیم های غذایی را ارائه دهد

 

بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران باید بتواند به تمامی رده های  سنی از جمله کودکان  و میانسالان، همینطور افراد چاق و افراد لاغر رژیم لاغری و  رژیم غذایی متناسب با وضعیت  جسمی او ارائه دهد برخی از رژیم های غذایی  که یک متخصص خوب در تهران ارائه می دهد عبارتند از:

-رژیم  برای افراد چاقی

-رژیم برای افراد لاغری

– رژیم بعد از زایمان

-رژیم غذایی  مناسب در دوران بارداری

 

بهترین متخصص تغذیه شرق تهران

 

-رژیم غذایی برای افراد مسن و کودکان

-رژیم غذایی مخصوص افراد با  پوکی استخوان

-رژیم غذایی برای درمان بیماری های گوارشی

-رژیم غذایی جهت کنترل حساسیت و آلرژی

-رژیم غذایی مناسب برای افراد ورزشکار

 

انتخاب بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران

باید به این نکته اشاره کرد که  امروزه افرادی که متخصص تغذیه نیستن درامر مشاوره تغدیه افراد دخالت می کنند به عنوان مثال مربیان باشگاهای ورزشی و بدنسازی و یا گروهی از پزشکان که در این زمینه تخصص کافی ندارند و سعی می کنند با هر ترفندی وزن مراجعه کننده را کم کنند و صدمات زیادی سلامت افراد وارد می کنند .پس سعی کنید بهترین متخصص تغذیه در شرق تهران را انتخاب کنید تا رزیم مطمئن را از متخصص تغذیه دریافت کند.

 

دکتر سید علی کشاورزمتخصص تغذیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 15 =